Dyski twarde Seagate Exos Enterprise EXOS 12TB Model nr: ST12000NM002H
Orzecznictwo
Chiny Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
—— 《Festfing DV》LLC
—— Kitty Jen
—— Strelkin Michaił Władimirowicz
—— Ahmad Navid
—— Geran Colesio
Im Online Czat teraz
Duży Obraz :  Dyski twarde Seagate Exos Enterprise EXOS 12TB Model nr: ST12000NM002H
Szczegóły Produktu:
Nazwa handlowa: Seagate
Numer modelu: EXOS 12 TB Model nr: ST12000NM002H
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Opis
Nazwa produktu: Exos CMR: Tak
Liczba godzin włączenia zasilania rocznie (24x7): 8760
Podkreślić:
Dysk twardy Seagate Exos 12TB klasy enterprise
Dysk twardy HDD 12TB o dużej pojemności
Dysk twardy Seagate Exos ST12000NM002H
Specyfikacje SAS 12Gb/s
Pojemność 24 TB 20 TB 16 TB 12 TB
Wykorzystanie
Projektowanie napędu z helium - Tak, proszę. - Tak, proszę. - Tak, proszę. - Tak, proszę.
Superparytet - Tak, proszę. - Tak, proszę. - Tak, proszę. - Tak, proszę.
PowerBalanceTechnologia mocy/wydajności - Tak, proszę. - Tak, proszę. - Tak, proszę. - Tak, proszę.
Wsparcie wtyczki ciepłej3 - Tak, proszę. - Tak, proszę. - Tak, proszę. - Tak, proszę.
Cache, wielosegmentowy (MB) 512 512 512 512
RZECZĄDZALNOŚĆ/PRAWDÓWNOŚĆ Danych
Ocena niezawodności @ pełna 24x7 operacja (AFR) 0.35% 0.35% 0.35% 0.35%
Nieodwracalne błędy odczytu na odczyt bitów < 1 na 10E15 < 1 na 10E15 < 1 na 10E15 < 1 na 10E15
Godziny włączania energii rocznie (24x7) 8760 8760 8760 8760
512e Wielkość sektora (bajty na sektor) 512,520,528 512,520,528 512,520,528 512,520,528
Ograniczona gwarancja (rok) 5 5 5 5
WYDARZENIE
Maksymalna utrzymywana prędkość transferu OD (MB/s,MiB/s) 285/272 285/272 285/272 285/272
Random reading/write 4K QD16 WCD (IOPS) 168/550 168/550 168/550 168/550
Porty interfejsu Podwójne Podwójne Podwójne Podwójne
Obrót Wibracje @ 20-1500 Hz (rad/s2) 12.5 12.5 12.5 12.5
Elektryczność
Średnia bezczynność A (W) 6.5 6.5 6.5 6.5
Maksymalna czynność, losowe odczytywanie/zapisywanie 4K/16Q (W) 9.8.8.2 9.8.8.2 9.8.8.2 9.8.8.2
Wymagania dotyczące zasilania +12V i +5V +12V i +5V +12V i +5V +12V i +5V
Środowisko
Temperatura pracy (°C) (oznaczona jako środowisko / napęd) 5/60 5/60 5/60 5/60
Wibracje, nieczynne: od 2 do 500 Hz (grm) 2.27 2.27 2.27 2.27
Wstrząs, działanie 2 ms (czytanie/pisanie) (G) 40G 40G 40G 40G
Wstrząs, nieczynny 2 ms (G) 200 200 200 200
Fizyczne
Wysokość (mm/cm, maksymalnie) 26.1mm/1.028in 26.1mm/1.028in 26.1mm/1.028in 26.1mm/1.028in
Szerokość (mm/cm, maksymalnie) 4 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in
Głębokość (mm/cm, maks.) 4 147mm/5.787in 147mm/5.787in 147mm/5.787in 147mm/5.787in