Seagate Exos Enterprise dyski twarde EXOS 1.2TB Model nr: ST1200MM0139
Orzecznictwo
Chiny Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
—— 《Festfing DV》LLC
—— Kitty Jen
—— Strelkin Michaił Władimirowicz
—— Ahmad Navid
—— Geran Colesio
Im Online Czat teraz
Duży Obraz :  Seagate Exos Enterprise dyski twarde EXOS 1.2TB Model nr: ST1200MM0139
Szczegóły Produktu:
Nazwa handlowa: Seagate
Numer modelu: EXOS 1,2 TB Model nr: ST1200MM0139
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Opis
Pojemność: 1,2 TB Model Seagate Secure „SED”.: ST1200MM0139
Dyski/głowice: 2/4 Szybkość transferu zewnętrznego (MB/s): 1200
Podkreślić:
Seagate Exos 1
2 TB dysk twardy
ST1200MM0139 dysk twardy z gwarancją
Specyfikacje Emulacja FastFormatM 512 / Natywne 4K
Pojemność 2,4 TB 1,8 TB 1,2 TB 600 GB
Model Seagate Secure"SED  -  - ST1200MM0139 ST600MM0109
Wydajność
Prędkość obrotowa (RPM) 10000 obr./min 10000 obr./min 10000 obr./min 10000 obr./min
Średnie opóźnienie (ms) 2,9 2,9 2,9 2,9
Pamięć podręczna, wielosegmentowa (MB) 256 256 256 256
Zaawansowane funkcje buforowania
Akceleracja I/O i optymalizacja czasu odpowiedzi Włączone Włączone Włączone Włączone
Inteligentne zarządzanie trwałością pamięci NAND Tak Tak Tak Tak
Funkcje korporacyjne
FastFormat (przełączanie 512e/4Kn AF) Tak Tak Tak Tak
12 Gb SAS Tak Tak Tak Tak
Konfiguracja/niezawodność
Dyski/Głowice   4/8  3/6  2/4  1/2
Zewnętrzna szybkość transferu (MB/s) 1200 1200 1200 1200
Roczna stopa awaryjności (AFR) 0,44% 0,44% 0,44% 0,44%
Ograniczona gwarancja (lata) 5 5 5 5
Zarządzanie energią
Typowe zasilanie (+5V/+12V) 0,47/0,52 0,44/0,42 0,45/0,39 0,46/0,40
Typowy pobór mocy podczas pracy (W) 8,6 7,2 6,9 7,1
Średni pobór mocy w trybie bezczynności (W) 4,9 4,3 3,7 3,4
Wskaźnik efektywności energetycznej (W/GB w trybie bezczynności) 0,002 0,0024 0,0031 0,0057
Środowisko
Temperatura otoczenia, podczas pracy (°C) 5°C-55° 5°C-55° 5°C-55° 5°C-55°
Temperatura otoczenia, podczas przechowywania (°C)  -40°C-70°C  -40°C-70°C  -40°C-70°C  -40°C-70°C
Maksymalny udar podczas pracy: 11 ms (Gs) 40 40 40 40
Maksymalny udar podczas przechowywania: 2 ms (Gs) 400 400 400 400
Wibracje, podczas pracy:<500 Hz (Gs) 0,5 0,5 0,5 0,5
Wibracje, podczas przechowywania:<500 Hz (Gs) 3 3 3 3